Výsledek korekce odchylek vyššího řádu (aberací)

Video vám ukáže jaký praktický dopad na vidění má korekce aberací individuální brýlovou čočkou s technoligií i.scription. K analýze aberací se používá přístroj i. profiler, kterým jsme vybaveni jako jediní optici v ČR.


Otevření butiku Shop in Shop Alaina Mikliho

Do Prahy zavítala vzácná návštěva. Nejznámější návrhář brýlí nabitých originalitou, svobodou designu a sympatickou drzostí, Alain Mikli, který se zúčastnil otevření svého „shop in shop“ v Žilka Optik Studio.


Filip Žilka a Martin Dudek ve Snídani s Novou

Filip Žilka, odborník na design brýlí a Martin Dudek, brýlový stylista ve Snídani s Novou, dokázali nejen moderátorům Zorce Kepkové a Tomášovi Krejčířovi, ale i všem televizním divákům, že jsou odborníky na slovo vzatí v designu brýlí.


Kolekce ergonomických brýlí Starck v butiku Žilka Optik Studio

Francouzský architekt a designér Philippe Starck, přišel s naprosto revoluční kolekcí brýlí Starck Eyes, která vznikla ve spolupráci se značkou Alain Mikli. Starckovy ergonomické bionické brýle vynikají svým minimalistickým stylem. „Biolink“, díky kterému se stranice pohybují do všech stran, funguje podobně jako ramenní kloub. Díky biomechanice a nadčasovému designu jsou brýle Starck Eyes ideální volbou pro ty, kteří hledají opravdovou kvalitu a inteligentní eleganci.


Koukat budou všichni

Žilka Optik Studio představilo v rámci novinářského dne novou kolekci luxusních brýlí Alaina Mikliho nazvanou „Seen by Everyone“. Pro tuto kolekci vytvořilo Žilka Optik Studio vlastní kampaň, nazvanou „Koukat budou všichni“ s originálními vizuály s tváří herečky Jany Plodkové. Vznik idey fotografií představil spolu se zakladatelem studia také režisér a scénárista Robert Geisler.